Par mums

SIA “BaltService” (būvkomersanta reģistrācijas Nr. 9529-R) dibināts 2011.gadā, ir finansiāli stabils un konkurētspējīgs uzņēmums.

Uzņēmums par pamatdarbības veidu izvirza apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu (AVK) projektēšanu un uzstādīšanu, inženierkomunikāciju montāžu/demontāžu, sistēmu apkalpošanu un citus neklasificētos specializētos būvdarbus.

SIA “BaltService” piedāvā visu pakalpojumu spektru, sākot no konsultācijām un projektu izstrādes, beidzot ar montāžu un garantijas apkalpošanu. Mums ir bagāta pieredze apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu montāžas un projektēšanas darbos. Uzņēmums veic AVK sistēmu projektēšanas, montāžas un ieregulēšanas darbus ne tikai dzīvokļos un privātmājās, kur jābūt cilvēkiem komfortabli apstākļi normālu dzīvības funkciju uzturēšanai, bet arī objektos ar speciālām prasībām, kur nepieciešams nodrošināt tehnoloģisko procesu norisei vai materiālo vērtību glabāšanai vēlamos gaisa parametrus, piemēram, laboratorijās, slimnīcās, skolās, bērnudārzos, farmācijas rūpniecībā un lielos tirdzniecības centros.

Mūsu speciālisti veic nepieciešamus aprēķinus un palīdzes Jums atrast optimālāku risinājumu.

Misija

Uzņēmumu misija ir nodrošināt esošajiem un potenciālajiem klientiem drošus un augstas kvalitātes projektēšanas un būvniecības pakalpojumu sniegšanu un piedāvāt efektīvākos, ilgtspējīgākos un progresīvākos inženiertehniskos risinājumus.

Mērķi

Par galvenajiem uzņēmuma mērķiem tiek izvirzīti iekšējo inženiertehnisko komunikāciju projektu izstrādes un montāžas konkurētspējas palielināšana Latvijas tirgū, kvalitatīva servisa līmeņa nodrošināšana pasūtītājiem, augstas inženiertīklu drošības panākšana, kā arī modernu un efektīvu tehnoloģiju izmantošana.

Mūsu pamatvērtības:

  • Atbildīga attieksme un kvalitāte. Uzņēmuma speciālistiem ir visas nepieciešamās kompetences un pieredze, lai sniegtu drošu un augstākās kvalitātes projektēšanas un būvniecības pakalpojumus.
  • Ilgtermiņa sadarbība. Sadarbību ar klientu raksturo uzticamība, elastība un ilgtspējīgi risinājumi, kas ietver efektīvu izmaksu un laika grafika pārraudzību.
  • Uzticamība. Uzņēmuma speciālisti pilda savus solījumus un darbojas ilgtermiņā, tāpēc klienti var paļauties.
  • Drošība. Tā ir gan darba vidē, gan visos būvniecības risinājumos.
  • Profesionalitāte. Īpaša vērtība ir pievērsta profesionalitātei gan piedāvātajos risinājumos, gan pastāvīgi paaugstinot jaunas uzņēmuma komandas kompetences.

Paveiktie darbi apskatāmi sadaļā – Mūsu objekti.