Daikin Altherma 3 H HT

Daikin Altherma 3 H HT ir ieguldījums komfortā un enerģijas taupīšanā. Ar šo siltumsūkni var apsildīt vai atdzesēt telpas, kā arī ātri pagatavot karsto ūdeni mājsaimniecībai ar minimālu enerģijas patēriņu.

Daikin Altherma 3

Skaistākais un efektīvākais gaiss-ūdens siltumsūknis, kurš uzlabos jūsu un visas planētas dzīves kvalitāti.

Daikin Altherma 3 GEO

Augsta produktivitāte pat vissmagākajos laikapstākļos. Lai nodrošinātu apkuri un karstā ūdens sagatavošanu, Daikin Altherma zemes siltumsūknis izmanto ģeotermālo enerģiju un Daikin invertora tehnoloģiju.

Thermia Calibra

Thermia Calibra ir zemes siltumsūknis, kas aprīkots ar invertora tehnoloģiju un satur unikālus tehniskos risinājumus, kas nodrošina augstu efektivitāti.

Thermia Mega

Tas ir ideāls risinājums lielām komerciālām un sabiedriskām ēkām.

Thermia Atlas

Thermia Atlas siltumsūknis tika izstrādāts, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un aprīkots ar jaunām funkcijām. Tas ir ideāls visās detaļās, bez jebkādiem kompromisiem.

Midea Xtreme SavE

Midea Xtreme Save gaiss/gaiss siltumsūknis patērē tikai 2,2 kWh naktī. Pateicoties jaunajam dizainam, augstas efektivitātes ventilatora lāpstiņas un gaisa vadi nodrošina tādu pašu gaisa plūsmu ar par 30% mazāku elektroenerģijas patēriņu.

Midea Xtreme Heat

Midea invertora tehnoloģija garantē nepieciešamo apkures jaudu pat vissmagākajos laikapstākļos. Jūtieties silti pat aukstā ziemā un ērti karstā vasarā.

Midea Oasis Plus OP

Midea invertora tehnoloģija garantē nepieciešamo apkures jaudu pat vissmagākajos laikapstākļos. Jūtieties silti pat aukstā ziemā un ērti karstā vasarā.

Midea BreezeleSS+

BreezeleSS + S veida sānu ventilācijas atveres paceļ gaisa kondicionētāja dizainu jaunā līmenī.

Daikin Perfera – FTXTM-M

Pievilcīgs dizains, sienas tipa gaiss-gaiss siltumsūknis ar kondicionēšanas funkciju, kas garantē izcilu gaisa kvalitāti telpā pat tad, kad āra gaisa temperatūra ir -25 °C

Daikin Comfora – FTXTP-K

Sienas tipa gaiss-gaiss siltumsūknis/kondicionieris garantē augstu efektivitāti un komfortu, kad āra gaisa temperatūra pazeminās līdz -25 grādiem

© Copyright - BaltService